NETI Visiitkaart

 • Mis on NETI Visiitkaart?

  Visiitkaart on NETI kataloogi lisateenus, mis kajastab veebilehe omanike või äriühingute kontaktandmeid koos asukoha kaardi ning veebilehe pisipildi ehk eelvaatega. Andmed Visiitkaardile jõuavad kahel erineval moel:

  1. uue veebilehe viite lisamisel NETI kataloogi lisame sellele ka kontaktandmed, mis võivad pärineda nii Äriregistri andmebaasist kui ka kataloogi lisatud veebilehelt
  2. kui äriühingu veebilehte ei ole NETI kataloogi registreeritud, siis esitame kontaktinfo NETI otsingutulemustes visiitkaardina.

  Visiitkaardile lisatavad andmed on võetud Äriregistri andmebaasist. Äriseadustikust tulenevalt peaksid need andmed selles andmebaasis alati õiged olema, kuna seadus kohustab äriühingute omanikke selle eest hoolt kandma. Äriregistris olevad andmed on kõikidele soovijatele avalikuks kasutamiseks.

  Juhul, kui Teie kontaktandmed on muutunud, siis palume sellest teatada e-maili aadressil: visiitkaart@neti.ee

  Link Visiitkaart asub NETI kataloogis veebilehe kirjelduse rea lõpus ja NETI otsingutulemustes viitab sellele visiitkaardi kujutis koos Visiitkaardi ikooniga.

 • Mis infot NETI Visiitkaart sisaldab?

      Filiaali valik

      Veebilehe omaniku andmed

      Asukoha kaart (hiirega lohistatav)

      Suurema kaardi avamine

      Kui kaart on paigast ära lohistatud, taastab keskpunkti

 • Kuidas valida filiaali?

  Suuremate ettevõtete puhul on võimalik valida erinevaid filiaale (harukontoreid).

      Filiaalide valiku nimekiri

 • Kuidas kasutada kaarti?

  Kaartide vaatamiseks on kaks lisavõimalust. Kaarti on võimalik vaadata suurena (Ava suur kaart) ning seda on võimalik hiirega lohistada (liiguta hiirt hoides samal ajal hiire nuppu all).

      Asukoha kaart

      Suure kaardi sulgemine